دریچه برگشت پره ایرفویلی آلومینیومی
Rate this post

دریچه برگشت پره ایرفویلی آلومینیومی جهت استفاده در کانال برگشت روی دیوار و به دلیل ظرافت پروفیل پره در محلهای دور از امکان ضربه قرار میگیرند. با توجه به شکل و نوع پروفیل های پره استفاده از این نوع دریچه در عرض های بیش از 70 سانتی متر و یا محل های خارج از ساختمان توصیه نمی گردد. پره های دریچه برگشت پره ایرفویلی بصورت ثابت با زاویه 40 درجه بوده و در صورت سفارش گذاری در عرض های بلند از ستون هایی جهت ایجاد استحکام در قاب دریچه استفاده می شود. زاویه پره ها به صورتی درنظر گرفته شده است که همزمان با ایجاد افت فشار کم، دید به داخل کانال نیز به حداقل برسد.

نصب دریچه برگشت پره ایرفویلی آلومینیومی

نصب این دریچه ها بوسیله پیچ های خودکار و بر روی قاب چوبی نصب شده بر لبه کانال صورت می پذیرد لذا بر روی انواع دیوارها از قبیل گچ، سیمان، آجر،‌ چوب و غیره قابل اجرا می باشد. دریچه برگشت پره ایرفویلی می تواند همراه با دمپرهای پشت دریچه ای موازی و متقابل سفارش گذاری می شود. این دریچه در انواع مختلف رنگ های پودری الکترو استاتیک تولید می گردد.

در صورت نیاز به دریچه های برگشت در محیط های عمومی و یا ابعاد بزرگ پیشنهاد می گردد ازدریچه برگشت پره Z آلومینیومی استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.