Rate this page

لوور هوا رسان(پره ضد) برای تامین هوای تازه ی مورد نیاز کلیه مکان های تهویه مورد استفاده قرار میگیرد که هم در پشت بام یا برای موتور خانه ها استفاده میشود.

لوور هوارسان(پره ضد) دریچه ای تشکیل شده از پره های ضد شکل که با آن میتوان بدون اینکه ارتباط هوای بیرون را از داخل جدا کرد هوای تازه به محیط تزریق کرد بیشترین کاربرد لوور هوا رسان در محیط هایی مثل اتاق های هواساز، اتاقک های اسانسور، محیط های بسته پارکینگ ها، اتاق موتور خانه ها،سالن های ورزشی و … می باشد.

از جمله ویژگی های خوب لوور هوا رسان قابلیت نصب آن روی سطوح دیوار، روی درب ها یا پنجره ها و … می باشد.

هوباد صنعت میتواند لوورهوارسان را از جنس الومینیوم، آهنی گالبانیزه، استیل و یا سیاه در ابعاد و رنگ های سفارشی (الکترو استاتیک) با ضخامت های مختلف تهیه و اجرا کند.

لذا لوورهوارسان علاوه بر تامین هوای تازه برای جلوگیری از ورود باران،گردو غبار،پرنده و دیگر جانوران کوچک نیز مورد استفاده می باشد.

پره های موازی ضد شکل به طور یک نواخت و در یک فاصله معین از هم در ساختار داخلی لوور هوارسان، با خواب معکوس نسبت به محیط بیرون، باعث می شوند ارتباط دیداری بین دو محیط نا ممکن گردد.

بدنه و پره های ضد شکل لوور هوارسان همیشه از ورق هایی با ضخامت بالا طراحی و ساخته می شود به طوری که استحکام پره های ضد از فریم دور نیز بالاتر در نظر گرفته می شود که در اثر فشار هوا یا موارد دیگر دفرمه نگردد