5/5 - (9 امتیاز)

دمپر موتوری

دمپرها مهم ترین بخش در سیستم های استخراج و تهویه هستند از دمپرها در تاسیسات زیرزمینی مانند :شبکه مترو، تونل های راه اهن، در صنایع دریایی و معادن زیرزمینی استفاده میشود.

دمپر های موتوری هوباد صنعت برای کنترل کردن جریان هوا در مسیر کانال های اگزاست،موتورخانه، پارکینگ و … قرار میگیرد که این نوع دمپربه صورت موتوری با موتور های مختلف  on/off ،تدریجی، دود و حریق و … تهیه و اجرا میشود.

و این نوع دمپر را میتوان به صورت گرد و چهارگوش و یا تبدیل چهارگوش به گرد از ورق های گالوانیزه،استیل،الومینیوم و سیاه در ضخامت های 0.5 تا 5 میل در پهنا های مختلف هم به صورت بین کانالی و پایان کار اجرا کرد.

در ضمن میتوان پره های دمپر ها را هم به صورت موازی و هم 7 و 8 ساخت

دمپر های موتوری استاندارد هوباد صنعت تشکیل شده است از کلاف و پره های گالوانیزه یک میل، بوش برنجی، تسمه ی گالوانیزه، پروانه ای، صفحه ورق گالوانیزه برای نشستن موتور بر روی دمپر و شفت برای بسته شدن موتور بر روی دمپر و عمل کردن پره ها به وسیله موتور دمپر.

پهنا استاندارد دمپرموتوری هوباد صنعت 15 سانت می باشد.

ابعاد، پهنای کار، ضخامت و جنس ورق ساختاری دمپرموتوری  به سفارش مشتری بوده و میتوان تغییر داد.

دمپر موتوری دمپر بین کانال موتوری

دمپر های موتوری همچنین ممکن است توسط یک سیم پیچ به شکل استوانه که معمولا طول آن بیشتر از قطرش است و هنگامی که جریان الکتریکی از آن میگذرد در آن میدان مغناطیسی تولید می شود و بنابر قانون لنز با تغییر میزان جریان در برابر تغییر جریان مقاومت میکند و زاویه جریان هوا توسط سیگنال هایی مثل سیگنال هایی که از ترموستات به عملگر دمپر به منظور تنظیم جریان هوا مطبوع میرود،کالیبره شده و شرایط محیطی ان فضا را کنترل کند.

تولید محتوا و سئو توسط شرکت طراحی سایت تفکربرتر