Photoshop
Rate this portfolio

دریچه سقفی چهارگوش کلاف دورباز آلومینیومی یک دریچه از نوع سقفی و قابل استفاده در سقف تا ارتفاع 4 متر می باشد. این دریچه های سقفی جهت هدایت هوا از یک تا چهار سمت در سیستم هوای رفت مورد استفاده قرار می گیرد که اغلب محل نصب این دریچه بر روی سقف و دور از دیوار جانبی می باشد. قاب این نوع دریچه همانند تمامی دریچه های چهار گوش کلاف دورباز به عمق حدودی 5 سانتی متر بوده و پره ها به قاب دریچه بصورت ثابت و غیر قابل جداکردن نصب می شود.
همانطور که از نام محصول مشخص است جنس قاب و پره این دریچه از آلومینیوم مرغوب تولید شده و همچنین قابلیت نصب انواع دمپرهای پشت دریچه ای (دمپر پشت دریچه ای موازی و دمپر پشت دریچه ای متقابل) و همچنین تبدیل پشت دریچه ای در صورت نیاز مشتری در پشت دریچه وجود دارد. لازم به ذکر است درصورت نصب دمپرهای پشت دریچه ای دسترسی به دمپر از روی قاب و یا فاصله بین پره ها امکان پذیر خواهد بود.
جهت نصب دریچه سوراخ پیچ هایی روی قاب درنظر گرفته می شود و دریچه از روی قاب در محل مورد نظر پیچ می شود. این نوع دریچه سقفی بصورت دریچه داخل تایل آرمسترانگ (حداکثر سایز 20*20 اینچ) و یا دریچه تمام آرمسترانگ سقفی چهارگوش کلاف دورباز آلومینیومی در انواع مختلف رنگ های پودری الکترو استاتیک نیز تولید می گردد.